De Biasi feston sot...
Gianni De Biasi i lindur në Sarmede të Veneto-s, sot mbush 60-vjeç. Nëse ndeshja nuk do të ishte mbyllur me atë rezultat, ai mund të kishte nisur festën që mbrëmë. Grupi është i përqendruar në ndeshjet e Kampionatit, por sot nuk mund të lënë pa kujtuar ditëlindjen e De Biasit.

Humbja me Francën la shije të hidhur te kuqezinjtë, pas dy golaverealizuaraminutat shtesë. Në një prononcim për mediat pas ndeshjes me Francën, De Biasi deklaroi se futbollistët dhanë maksimumin në fushë dhe në fund tifozët duartrokitën ekipin. /albeu.com/

Shtuar më 16/06/2016, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori