E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
De Biasi: Më duket e pabesueshme, lamtumirë miku im Fadil
Ngushëllime për vdekjen e Fadil Vokrrit ka shprehur edhe ish-trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi.

Ai thotë se ishin takuar vetëm pak ditë më parë në Zyrih, dhe se i duket e pabesueshme.

"Addolorato per la prematura scomparsa dell’amico Fadil Vockrri, presidente della federazione calcistica del Kosovo. Solo pochi giorni fa ci siamo incontrati e abbiamo visto la partita insieme…mi sembra impossibile che se ne sia già andato! Con grande rispetto porgo le condoglianze alla sua famiglia

"I really feel very sorry about the ultimetly death of our friend Fadil Vokrri, president of the Kosovo Football Federation. We met only a few days ago watching the match against Albania together. It seems to me unbelievable that he is no longer with us….
I send my warmest hugs to his family
May he Rest In Peace, he will always stay in my heath

"Me dhimbjen me te madhe po perjetoj edhe lajmin për ndarjen e parakoheshme nga jeta te mikut tim Fadil Vokrri, presidentit te Federates se Kosoves ne futboll.
Vetem pak dite me pare u takuam ne Zyrih dhe pame ndeshjen bashke. Me duket e pabesueshme qe ai nuk eshte me fizikisht mes nesh.

"Me respektin me te madh i percjell familjes, miqve dhe te afermve ngushellimet e mia me te sinqerta!
Lamtumire Fadil!
U prehsh ne paqe! /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori