De Biasi: Mëkat nesër ndeshja ndaj Italisë
Gianni de Biasi shprehet i shqetësuar që përballja me Italinë vjen siç ka thënë ai “në kohën kur ata janë në formë”

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi, ka bërë të ditur se sfida me Italinë vjen në një moment kur kundërshtarët janë në formë dhe kjo që po e shqetëson atë.

“Problemi më i madh është se ne do të luajmë ndaj Italisë në kohën kur shumë lojtarë janë në formë të mirë, nuk është kohë e përshtatshme që të luajmë ndaj tyre”, deklaroi De Biasi në konferencën për media. /Albeu.com/
Shtuar më 23/03/2017, ora 20:46
Baron
e Premte 24 Mars 2017, Ora 08:47
Mos ja fut kot ! Arsyetim nuk ka ..e din shume mire se do pesoni disfat.. edhe po te ishit ju ne forme shume me te mire do te pesonit disfat sepse luhet kundra italise dhe ju me gjithe zemer e shpirt jeni per italine!! Me te mira
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori