De Biassit i rreh zemra "kuqezi", vlerëson maksimalisht lojtarët ndaj Spanjës
Spanja pret Shqipërinë sot në Alicante, por edhe pse tashmë drejton një tjetër ekip, De Biassit i rreh zemra për kuqezinjtë.

në një intervistë për radion "Onda Cero" ai shpjegon se pret që Shqipëria të luaje një lojë në mbrojtje duke tentuar të kundërsulmojë.

"Ish-ekipi im është i aftë në aspektin tekniko-taktik. Do të luftojë fort. Patjetër që Spanja ka nivel të lartë, që e tregoi edhe me Italinë, duke e mbyllur ndeshjen që në pjesën e parë, por sot nuk do e ketë dhe aq të thjesht"., - tha De Biassi. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2017, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori