De Biazi merr një dhuratë të veçantë në Kryeministri (VIDEO)
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi ka mbajtur një fjalë ditën e sotme gjatë pritjes në Kryeministri, pas eliminimit të Shqipërisë nga Euro 2016, e pas kësaj ka marr dhe një dhuratë shumë të veçantë.

Irfan Rama i dorëzoi një libër De Biazit, në kopertinën e të cilit ishte fotografia e tij. Libri titullohet “Revolucioni kuqezi i Gianni De Biasit”.
Shtuar më 23/06/2016, ora 18:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori