E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
De Gea fantastik, turpëron dy yjet e Spanjës (VIDEO)
Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë.

Një moment interesant ka ndodhur me David de Gean protagonistë gjatë një seance stërvitore të sotme.

Portieri i Manchester United e ka futur topin në mes të këmbëveDiego Llorente dhe Pablo Sarabia.

Ai nuk e ka përmbajtur vetën nga ky gjest dhe e ka shpërndarë videon në rrjetin social Twitter.
Shtuar më 13/10/2019, ora 20:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori