E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
De Gea i lutet agjendit të tij: Më nxirr që këtu
David De Gea i ka thënë agjentit të tij Jorge Mendes të shtyjë përmes një kalimi në Real Madrid.

Kjo sipas spanjollit Don Balon, i cili thotë se De Gea nuk dëshiron të humbasë një lëvizje në Bernabeu pasi e humbi atë dy vera më parë ra për shkak të çështjeve të shkresave. Presidenti Florentino Perez njoftohet se do të largojë Keylor NavasParis Saint-Germain nëse ai do të siguronte shërbimet e De Gea, edhe pse dyshja mund të qëndrojnë dhe të largohet Casillas, përcjell Albeu.com.

De Gea u bashkua me Unitedin nga rivalët e Realit, Atletico në 2011. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori