De Gea: Jam shumë i lumtur për atë pritje që bëra
Pëlqej
Portieri i Manchester United, David de Gea thotë se Sevilla kishte shumë shanse për gol.

"Ata kishin shanset më të mira të lojës. Ne u mbrojtëm mirë, por ata kishin kontrollin e topit, ata luajtën me të vërtetë mirë, por rezultati është i hapur." tha De Gea

Gjithashtu ai foli edhe për pritjen që bëri në fund të pjesës së parë.

"Ishte në minutën e fundit të pjesës së parë kështu që ishte një moment i rëndësishëm i lojës. Kam bërë një pritje fantastike dhe unë jam i lumtur për këtë", ishin fjalët e spanjollit. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori