“De Gea nuk është i lumtur në Manchester”
Ish-lojtari i skuadrës së Manchester United, Gordon Strachan ka theksuar se De Gea nuk është i lumtur te skuadra angleze dhe kërkon largimin.

“Unë mendoj se ai e ka kaluar fazën e shqetësimit për para. Mendoj se ajo që i duhet tani është kënaqësia në punë dhe si portier ka rreth 8 vite aty. Mendoj se ai dëshiron që të largohet, kërkon diçka më shumë, Ligën e Kampionëve, të fitojë Kampionatin.

Problemi i United është se nuk është një nga klubet më të mira në Europë. Ndoshta si klub po, por jo si ekip. Ai do të kthehet në Spanjë”, tha ish-lojtari i skuadrës së Manchester United. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2018, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori