De Gea pranë largimit, Manchester United në sulm për Donnarumman
Manchster United është hedhur në sulm për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, raporton "The Sun", shkruan Albeu.com.

Djajtë e Kuq e shohin italianin si pasuesin ideal të David De Gea për të cilin interes ka shfaqur Paris Saint Germain.

Ndërkohë De Gea ka dhe 1 vit kontratë me Manchester United. Ai ende nuk ka rinovuar kontratën me klubin anglez, prandaj duan ta shesin këtë sezon për mos ta humbur me parametra zero sezonin e ardhshem. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2019, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori