De Jong gati ti thotë "Jo" Manchester United
Pëlqej
Louis Van Gaal e do me çdo kusht, duke patur parasysh paraqitjet e tij me Kombëtaren e Holandës, por Nigel De Jong është gati të refuzojë çdo ofertë që mund të vijë nga Manchester United dhe për të vijuar qëndrimin te Milani.

Sipas asaj që shkruan sot "The Sun", mesfushori holandez është gati të rinovojë kontratën me kuqezinjtë dhe të blhet një prej hallkave kyçe të projektit të Filippo Inzaghit. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori