De Jong pritet të rinovojë kontratën me Milanin
Pëlqej
Nigel de Jong pritet të rinovojë kontratën me kuqezinjtë e Milanit në Shtator. Marrëveshja aktuale e mesfushorit me “Djajtë” përfundon në Qershor të vitit 2015.

De Jong është transferuar te Milani në vitin 2012 dhe në 45 ndeshje ka realizuar 3 gola. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori