De Rossi lamtumirë emocionuse mes lotëve (VIDEO)


Daniele de Rossi e ka mbyllur aventurën e tij disavjeçare te Roma, skuadra ku "lindi" dhe ku u rrit si njeri dhe futbollist.

Sot, ndaj Parmas, ishte ndeshja e fundit si verdhekuq dhe e shijoimaksimum, teksa lotët e tifozëve nuk u ndalën... Ashtu si përqafimi me Francesco Tottin.
Shtuar më 26/05/2019, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori