Debati për portën e Gjermanisë, Ter Stegen thumbon sërish Neuer
Marc Andre Ter Stegen ka reaguar sërish pas deklaratave të Manuel Neuer se titullari i portës së Gjermanisë është ai sepse e meriton... Pas ndeshjes së barazuar ndaj Dortmund në Champions, portieri i Barcelonas tha:

"Njerëzit e dinë se çfarë jam i aftë të bëj! Nuk duhet të tregoj asgjë. i besoj vetëm vetes dhe dua të jem si sot, gjithmonë në 100%. Ishte një ndeshje e vështirë, por jam i kënaqur me rezultatin".
Shtuar më 18/09/2019, ora 08:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori