Dëbora shtyn dy ndeshje të Seria A
Dy nga ndeshjet e parashikuara për tu luajtur gjatë ditës së dielë ajo mes Bolonja-Juventus dhe Parma-Fiorentina do të luhen në një tjetër datë pasi tërreni nuk e mundëson këtë gjë. Reshjet e shumta të dëborës kanë pezulluar ndeshjet në stadiumet e Dall'Ara të Bolonjës dhe atë në Parma, Ennio Tardini.

Për momentin, përveç këtyre dy ndeshjeve, takimet e tjera janë parashikuara që të zhvillohen. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2012, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori