Debutimi me Liverpool, Balotelli thirrje tifozëve në Instagram
Pëlqej
Duhen edhe pak orë nga debutimi i Mario Balotellit në "Anfield Road" me fanellën e Liverpool. Në pritje të zbritjes në fushë ish sulmuesi i Milanit i ka bërë thirrje tifozëve "The Reds" nëpërmjet profilit të tij në Instagram.

"Sot është hera ime e parë në "Anfield". Të provojmë të bëjmë më të mirën tonë për të fituar këtë ndeshje. Kemi nevojë për shumë mbështetje. Dhe e dimë që nuk do të mungojë! Liverpool i Madh! Forza djema1", shkruan Balotelli.

Liverpool-Aston Villa luhet sonte në ora 18:30. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 15:15
oooohohoohooh
e Dielë 14 Shtator 2014, Ora 13:05
dhe humb 0-1
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori