Deco e dëshiron Robinhon te Chelsea
Albeu.com
Lojtari i ri i Chelseat, Deco, ka vlerësuar lartë ish-rivalin e tij të “El Clasico”, Robinho, duke thënë se lojtari Realit do të përshtatej shumë mirë në skuadrën e Luiz Felipe Scolarit.“Ai është një lojtar spektakli. Ka aftësi të jashtëzakonshme, ka magji në këmbët e tij dhe është i gatshëm të bëjë gjithçka në fushë”.

“Kualiteti i tij është mbresëlënës. Do të ishte madhështore nëse ai na bashkëngjitet dhe do të ishte shumë i mirëpritur këtu”, ka thënë portugezi.
Shtuar më 05/08/2008, ora 16:33
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori