Dejvi Bregu ndihet i gatshëm për një eksperiencë të re jashtë vendit
Pëlqej
Dejvi Bregu pas ndeshjes shprehur dëshirën për të provuar një ekseriencë të re jashtë vendit.

Pse kaq uri ndaj Partizanit?

Ishte për tu rikthyer në një moment të mirë më shumë se uri ndaj Partizanit, sepse na ka munguar fati deri tani.

Për të ardhmen, brenda vendit apo jashtë vendit?

Alternativat nuk mungojnë si jashtë edhe brenda, por unë kam një kontratë me Luftëtarin për të respektuar.

Dëshira juaj ku është?

Normal që dëshira imë është të luaj jashtë sepse besoj së i kam aftësitë dhe shpresoj që gjërat të ecin mbarë por të shohim se çdo ndodhë. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2017, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori