Deklarata bombë: Kane e lë Tottenhamin vetëm për Realin e Madridit
Tim Sherëood ka zbuluar se Real Madrid është klubi i vetëm që Harry Kane mund të transferohet nga Tottenham.

Football.London ka raportuar se Kane ka qenë një objektiv për Manchester United këtë verë, me klubin e Old Trafford në kërkim të një sulmuesi të ri pas largimit të Zlatan Ibrahimovic, raporton Albeu.com.

Kane shënoi 35 gola për Spurs sezonin e kaluar. Ish shefi Sherëood tha për Talksport se Los Blancos, dhe ribashkimI me Gareth Bale, është destinacioni i vetëm që mund të tundojë "superstarin" Kane. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori