Deklarata e çuditshme e legjendës së Real Madrid
cicinho
Ish-legjenda e Real Madrid, Cicinho ka bërë një deklaratë sa i përket të kaluarës së tij. Ai tha se kishte shpenzuar plot 25 mijë euro për të blerë rroba në dyqanin e David Beckhamit ku dhe i kishtë veshur vetëm tre herë gjatë jetës së tij. Ndër të tjera ish-lojtari Brazilian tha se nuk është krenar që shpenzoi një shumë të tillë për të blerë rroba.

Vetëm një herë të vetme e vizitova dyqanin e Beckhamit dhe shpenzova 25 mijë euro. Nuk ishte aspak një përvojë e këndshme pasi bleva vetëm tre palë rroba dhe mbi të gjitha i vesha vetëm tre herë”, tha braziliani. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori