"Del fotoja, zbulohet kush e nisi sherrin në derbin e kryeqytetit" (FOTO LAJM)

Derbi i kryeqytetit, nuk ka prodhuar vetëm dhunë e polemika për shkak të dhunës dhe banerave, por edhe humor.

Në galerinë e mësipërme mund të shikoni disa prej memeve më të forta të rrjetit në lidhje me ndeshjen e mbrëmshme. /albeu.com/


Shtuar më 30/09/2019, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori