Era bën boom! Rekord klikimesh brenda pak orësh për këngën e Botërorit (VIDEO)
Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë eshte publikuar edhe në youtube.

Kënga është prodhuar nga producenti amerikan,Diplo, dhe do të interpretohet nga këngëtarja kosovare Era Istrefi në një duet me Will Smith dhe Nicky Jam, ku është pritur shumë mirë nga publiku, ku deri më tani numëron reth 630 000 views në youtube.

Kjo këngë do të interpretohet në ceremoninë hapëse të turneut dhe do të degjohet në çdo stadium ku do të luhen ndeshjet. /albeu.com/


Shtuar më 25/05/2018, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori