Del Neri: Juventus i ka armët për të mposhtur Interin
Luigi del Neri
Trajneri i Juventusit përballet me derbin e parë të Italisë të karrierës së tij si trajner. –“Nuk pajtohem asnjëherë me barazim, Do të luajnë dy skuadra me përgatitje të lartë atletike dhe me histori të mëdha. Do të duhen vëmendje, agresivitet dhe intensitet, Juventus i ka këto armë.” – ka thënë.

-“Ndeshje si këto janë të lodhshme. Ne ndiejmë dashurinë dhe jo presionin e tifozave tanë. Të mendojmë për ndeshjen ku do të gjejmë një Inter maestro të futbollit”- ka përfunduar tekniku bardhezi.
Shtuar më 02/10/2010, ora 08:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori