Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Del Piero: Do vazhdoj të luaj
Pëlqej
Legjenda e Juves, Alessandro Del Piero është shprehur se mund të largohet nga Australia, por ai do të vazhdojë të lujaë sërish futboll.

“Nuk mendoj ende (të pensionohem). Mund të jetë ndeshja ime e fundit në Australi, por unë planifikoj të luaj ende. Tani duhet të vendos më të mirën për mua në bazë të ofertave që kam, por unë dua të luaj”.

“Nuk ka asgjë konkrete, prandaj nuk mund t’ju them asgjë më shumë në këtë moment”.

Mendoj se jam në formë të mirë për të luajtur edhe për një vit dhe ky është plani im”, ka deklaruar Del Piero.
Shtuar më 04/08/2014, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori