Del Piero flet për kalimin e Bonuccit tek Milan
Ajo që në fillim u mor si një spekullim mediatik, në fund shastisi të gjithë.

Iluzioni i përfshiu të gjithë saqë eedhe legjendat e klubeve janë të habitur. Për lëvizjen e Bonuccit ka folur dhe Del Piero i cili tha: "Nuk e prisja qe Bonucci t'i bashkohej Milanit. Kujtoja qe ishte shaka. Jam shume i suprizuar. Kurre nuk e prisja kete.", përcjell Albeu.com.

Mirabelli dhe Fassone janë dy puntorët e paludhur në këtë merkato të kuq e zinjve, ata dëri më tani ka afruar 10 lojtarë. /alebeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori