Dele Alli ditë të bukura me super të dashurën e tij (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ylli i Tottenhamit, Dele Alli po kalon ditë mjaft të bukura si brenda dhe jashtë fushës. Ata janë parë së bashku në një ndër zonat më të populluara në Londër për të ngrenë.

Mesfushori 20-vjeçar ishte veshur i gjithi me xhins, ndërkohëe që e dashura e tij bukuroshe Ruby Mae dukej mjaft elegante me një veshje shumë të thjeshtë, raporton Albeu.

Ajo njihet si një ndër vajzat më të bukura në Premier League, dhe padyshim ka si partner si talent që kërkohet nga ekipet më të mëdha në Europë./albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori