Delfini mposht Valdesin (VIDEO)
5 futbollistë nga skuadra e Barcelonës kanë vizituar akuariumin e Miamit në Florida. Victor Valdes, Pedro Rodriguez, Xavi Hernandez, Sergio Busquets dhe David Villa kanë kaluar kohë në pishinë së bashku me delfinët. Madje aty është zhvilluar dhe një minindeshje futbolli në ujë.


Por delfini që bëri gjuajtjen e penalltisë ishte fantastik në gjuajtje duke mposhtur Valdesin në portë. /albeu.com/Shikoni videon:Shtuar më 04/08/2011, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori