Delneri: Kush fiton mund të mendojë për gjëra të mëdhaja
Delneri
Tre pikë të rëndësishme, shumë të rëndësishme. Por nuk është rasti për të folur për fitimin e kampionatit. Kjo është kuptimi që Gigi Delneri i jep sfidës kundër Romës të Juventusit të tij.” Kush e fiton këtë ndeshje mund të vazhdojë të udhëtojë me një shpejtësi të rëndësishme dhe mund të mendojë për gjëra të mëdhaja”, thotë Delneri i cili më pas shton, “Është qesharake të flasësh në këtë momënt për Fitimin e kampionatit”. (albeu.com)
Shtuar më 12/11/2010, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori