Delneri: Nuk e di nëse Krasic do të luajë
Pëlqej
Delneri
Ndeshja kundër Genoas mund të shënojë rikthimin në fushë të Milos Krasic, por Gigi Delneri preferon të presë për këtë gjë. “Nuk e di nëse do të luajë apo jo. Nëse ekziston rreziku më I vogël, ai nuk do të luajë. Nga sot e deri për krishtlindje kemi dhe 6 ndeshje të tjera dhe dua që Krasic të jetë në formë”. Ka thënë trajneri. Më pas për ndeshjen ai ka komentuar. “Përtej diferencave të Gasperinit, ish trajner I Genoas, dhe Ballardinit, njeriu që I zuri vendin, Juventusi duhet të bëjë një ndeshje të duhur për karakterin e saj si skuadër. Nuk duhet ti përshtatet kundërshtarëve.(albeu.com)
Shtuar më 20/11/2010, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori