Delneri: Po punojmë për kampionatin
Pëlqej
Delneri
Nga humbja me Barin ndeshjen e parë të sezonit deri tek fitorja me Milanin. Juventusi ka rigjetur moral dhe ambicje. “ Kampionati? Po punojmë për këtë. Si mentalitet jemi në të njëjtin nivel me të gjithë”, ka thënë Gigi Delneri. Por është problemi i të dëmtuarve. “Pepe mdrojtës i djathtë? Është një zgjedhje e përkohëshme. Kemi të rinjtë e skuadrës zinxhir për të provuar”. Dhe për çështjen e kampionateve dhe të kalçopolit Delneri shprehet. Proçesi do të sjellë disa rezultate. Klubi i Juventusit do të kërkojë rikthimin e kampionateve të hequra dhe kjo më duket e drejtë”,ka përfunduar elneri.(albeu.com)
Shtuar më 01/11/2010, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori