Delneri: S'kam parë asnjëherë kaq dëmtime
Pëlqej
Delneri
Është një Juventus i mbushur me zgjedhje të dyta në lojtarë dhe për më tepër shumë të rinj të cilët do të përballen me Salzburgun në ndeshjen e katërt të fazës së grupeve të Europa League. Mbipopullimi I infermierisë e bën më të vështirë punën e bardhezinjve, por sipas Gigi Delnerit në raste emergjente Juventus gjithmonë ka arritur të bëjë gjëra të mëdha dhe ka gjetur motivime të mëdha. “ Në jetën time nuk më ka ndidhur kurrë të kem kaq pak fat por kjo nuk është për faj të përgatitjes atletike, por janë thjesh trauma”, ka thënë Delneri.(albeu.com)
Shtuar më 03/11/2010, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori