Dembele do të plotësojë treshen e re MSD
Dembele do të shkojë në Spanjë si nënshkrimin më të shtrenjtë ndonjëherë për Blaugranët, gjithashtu edhe për Kampionatin Spanjoll.

Ai shënoi 10 gola dhe 21 ndeshje sezonin e kaluar për Borussia Dortmund. Kjo dotë thotë se Barcelona pas MSN-së do të njihet me një MSD, përcjell Albeu.com. Treshja e sulmit kandryshuar pothuajse çdo dy vite në Cam Nou. Ai ndryshoi i nëkë mënyrë:

Messi - Luis Suárez - Neymar
Messi - Alexis Sánchez - Neymar
Messi - Villa - Pedro
Messi - Ibrahimovic - Pedro
Messi - Eto'o - Henry. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2017, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori