Dembele pranon kontaktet me Barcelonën
Ousmane Dembele ka pohuar kontaktet e drejtorit sportivBarcelonës më të.

"Po drejtori sportiv i Barcelonës me ka kontaktuar, madje edhe sezonin e kaluar. Për të ardhmen time po flitet shumë por po ua sqaroj un. Un kam një kontratë me Borusia Dortmund dhe jam i lumtur këtu. Nuk më intereson se çfarë flitet diku tjetër." tha talenti francez për të ardhmen e tij.

Barcelona sipas Marca është e interesuar për Dembele dhe për francezin ka gati 90 milionë euro. / albeu.com /
Shtuar më 14/06/2017, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori