Dembele shënon supergol për Francën ndaj Italisë (VIDEO)

Pëlqej
Franca ka arritur të shënoj edhe golin e tretë përballë Italisë në "Allianz Riviera" të Nices.

Ousmane Dembele shënoi një supergol për gjelat në minutën e 63'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 67'-të. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori