Dëmtim horror, boksieri rrezikonte jetën pas lëndimit në sy (FOTO LAJM)

Pëlqej
Boksieri Sam Hyde pësoi një lëndim në sy gjatë një ndeshjeje kundër Richard Raikporhe, i cili e tronditi botën e boksit.

Që në fillim Raikporhe e filloi furishëm ndeshjen, dhe i dha disa goditje të shpejta Hyde.

Hyde mund të rrezikonte edhe jetë pas atij lëndimi dhe u detyrua që të dorëzohej që në raundin e tretë.
Shtuar më 12/11/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori