Dëmtimet: Do të jetë një derbi i cunguar
Pëlqej
Derbi i pritur ka filluar…..në infiermieri. Po, sepse me të mbaruar turni i mesjavës së kampionatit, Rafa benitez dhe Max Allegri kanë filluar të bëjnë llogaritë me dëmtimet. Mdërkohë që Interi sheh një shpresë për Sneijder i cili me shumë mundësi do të jetë në fushë të dielën, ndërkohë që Julio Cesar dhe Cambiasso me siguri nuk do të jenë. Në kampin tjetër Allegri do të përballet me dëmtimet e sulmuesve Pato dhe Inzaghi ndërsa mbeten dyshime dhe për Pirlon i cili ka një ematomë në kofshë.(albeu.com)
Shtuar më 11/11/2010, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori