Dëmtimet e shpeshta të Boateng, Melissa Satta tregon arsyet e vërteta (FOTO LAJM)

Keving Price Boateng ka kapur majat e futbollit profesionist në kohën kur ai ishte pjesë e Milanit. Por, karriera e tij ka pasur një rënie drastike edhe pse mendohej se ai do të luante në nivele akoma dhe më të mëdhaja.

Pas paraqitjeve të para në klubin kuqezi ai i bindi thuajse të gjithë. Por, dëmtimet e shpeshta ishin një nga problemet që sollën rënien e tij. Ka edhe një 'shkak" që ai është thuajse gjithmonë i dëmtuar.

Këtë gjë e zbulon bashkëshortja e tij e cila ka thënë se ata kryejnë marrëdhënie seksuale 7 deri në 19 herë në javë, dhe kjo sjell problemet e tij në fushë.

"Arsyeja përse ai është gjithmonë i dëmtuar është fakti që ne bëjmë seks nga 7 deri në 10 herë në javë. Kjo kam frikë se është e vërteta. keshtu eshtë shprehur modelja Melisa Sata-Boateng dhe njëkohësisht bashkëshortja e mesfushorit ganez të Sasuolos. /albeu.com/

Shtuar më 28/12/2018, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori