Dëmtimi i Bale, ja çfarë rrezikon uellsiani
Lajme aspak të mira për Real Madrid dhe futbollistin uellasian, Gareth Bale. Futbollisti më ishtrenjtë në histori të futbollit ka (hernie diskale), por përkundër këtij fakti ai për momentin nuk ndien dhimbje dhe dëshiron të luaj.


Stafi mjekësor i "Los Blancos" e ka konstatuar këtë problemBale, por edhe ata ia ka dhënë dritën e gjelbër të luaj, mirëpo nëse këmbëshpejti do të duhet të hyjë në operacion e që është shumë e mundur, atëherë ai do të jetë jashtë fushave të blerta për 4 muaj. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2013, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori