Dëmtimi i Mustafit ngre në "këmbë" Arsenalin, Arteta e konfirmon se janë treg për një ose dy përforcime
Dëmtimi i rëndë i Mustafit ka detyruar Arsenalin të hidhet në sulm për përforcimi ditët e fundit të meraktos.

Ata tashmë kanë në infermieri edhe tre mbrojtës: Calum Chambers, Kieran Tierney dhe Sead Kolasinac.

"Ne jemi në treg, klubi po mundohet të lehtësojë një ose dy transferime me burimet që kemi", i tha ai BT Sport.

"Unë e dua Auban këtu 100 për qind dhe mezi pres që të kthehet nga pezullimi".
Shtuar më 28/01/2020, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori