Dëmtimi i Neymarit, Brazili dhe PSG-ja marrin lajmin e madh
Neymar ka lënë pas dëmtimin e përsëritur në këmbë dhe tashmë, me fundin e sezonit që po afron, ylli brazilian i rikthehet stërvitjes.

27-vjeçar i është bashkuar grupit të tij ditën e sotme. Lajmin e konfirmojnë kampionët në fuqi të Francës në Tëitter.

Ai do të jetë në finalen e Kupës së Francës ndaj Rennes e programuar për në datën 27 prill.


Neymar nuk luan një ndeshje prejd atës 23 janar kur dhe u dëmtuadneshjen ndaj Strasbourgut.

Ndërkohë një lajm mjaft u mirë vjen dhe për Kombëtaren braziliane qe shpreson ta ketë në formë optimale sulmuesin për Kupën e Amerikës e cila starton në muajin qershor. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2019, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori