Dëmtohet arbitri, ndërpritet ndeshja Luftëtari - Ventspolis
Pëlqej
Po luhet në “Elbasan Arena” ndeshja e kthimit për turin e parë të “Europa League” mes Luftëtarit dhe Ventspolis.

Në minutën e 25′ u dëmtua gjyqtari kryesor i takimit dhe prej disa minutash takimi është ndërprerë.

Një tërheqje muskulore për të. Bilbilin do ta marrë arbitri i katërt Larsen. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori