Dëmtohet Balotelli, mungon në ndeshjen Spanjë-Itali
Mario Balotelli do ta ndjekë gjysëmfinalen e Kupës së Konfederatave ndaj Spanjës nga pankina. Sulmuesi i Milanit ka një problem në kofshë dhe nuk do të jetë i pranishëm në ndeshjen me Spanjën.

Cerci, Gilardino, Diamanti, Giovinco dhe El Sharaëy janë lojtarët që mund ta zëvëndësojnë Balotellin. Ndeshja Spanjë-Itali do të zhvillohet këtë të enjte. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2013, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori