Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Dëmtohet Costa, 3 kandidatë për ta zëvëndësuar (FOTO LAJM)

Radamel Falcao - Monaco
Pëlqej
Papritmas, Chelsea mund të rikthehet sërish në merkato. Sulmujesi Diego Costa ka pësuar një dëmtim në stërvitjen e djeshme me skuadrën dhe rrezikon një ndalesë prej të paktën 6 javësh.

Kjo ka bërë që drejtuesit e klubit londinez të mendojnë ndërprejen e bisedimeve me Milanin për Fernando Torres, që mund të qëndrojë në "Stamford Bridge" për të zëvëndësuar braziliano-spanjollin.

Por "Blutë" mund të nisin një sulm final për të siguruar shërbimet e Falcaos, Martinez ose Destro. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori