Dëmtohet Gonzalo Higuain
Mialni është duke luajtur kundër Udinese në "Dacia Arena".

Por Gennaro Gattuso ka humbur një lojtar të rëndësishën në këtë ndeshje.

Ai është sulmuesi agjentinas, Gonzalo Higuain pasi ka pësuar një dëmtim dhe është zëvendësuar në minutën e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori