E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Dëmtohet Rashica, në dyshim për ndeshjet përballë Çekisë dhe Anglisë
Skuadra gjermane Werder Bremen ka konfirmuar mungesën disa javore të Milot Rashicës.

23 vjeçari u lëndua kundër Fortuna Dusseldorf në fundjavën e kaluar, pasi zgjati muskulin.

Si pasojë Rashica nuk do të luaj kundër Hoffenheimit dhe Augsburgut në Bundesligë.

Megjithatë ekziston rreziku që mesfushori të mos luaj edhe për Kosovën në dy ndeshjet e ardhshme kundër Çekisë dhe Anglisë.
Shtuar më 20/08/2019, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori