Dëmtohet ylli i Barcelonës, rrezikon të humbas "El-Clasicon"
Barcelona ka marrë një lajm të keq, pas ndeshjes së djeshme ndërmjet Argjentinës dhe Nigerisë

Mbrojtësi argjentinas, Javier Mascherano është lënduar në ndeshjen miqësore të zhvilluar dje ndaj Nigerisë.

Lajmet e para nuk janë të mira, pasi Mascherano pritet të mungojë për një kohë të gjatë.

Sipas të përditshmes "Mundu Deportivo", argjentinasi pritet të mungojë të paktën një muaj, duke vënë në rrezik edhe El Clasicon ndaj Real Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2017, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori