Tërbohet babai i Khabib, ky është dënimi që i dha të birit
khabib000
Ndeshja e shekullit mes Khabib dhe McGregori nuk përfundoi ashtu siç duhej. Kjo për shkak të incidenteve të ndodhura pas duelit të zhvilluar në Las Vegas.

Khabib kërkoi falje për atë që bëri, por duket se babai i tij nuk do ta tolerojë aspak. Khabib mbërriti në vendlindjen e tij në Dagestan ku u prit nga shumë fansa, por edhe nga babai i tij i cili tha: “Do ta ndëshkoj rëndë, më shumë se sa vetë UFC-ja. E kisha paralajmëruar. Për mua, disiplina është e para.

Në kafaz mund të bësh çfarë të duash, jashtë tij duhet të jesh i edukuar, pasi ka civilë, fëmijë, gra”. Tashme mbetet të shihet se cili do të jetë ndëshkimi i babait të Khabib për të birin e tij problematik. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2018, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori