Dënimi i Skënderbeut, Erjon Braçe bën ironi në “Instagram” (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas lajmit të bërë publik nga KAS-i, i cili rrëzoi kërkesën e Skënderbeut për të marrë pjesë këtë sezon në Ligën e Kampionëve, ka reaguar edhe deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, i cili njihet si tifoz i zjarrtë i Partizanit.

Nëpërmjet një foto të postuar në “Instagram”, Braçe ka bërë ironi me mbrojtësin e Skënderbeut Tefik Osmani, duke shkruar në postimin e tij “Tufik Tofik”. Postimit deputeti i kishte bashkangjitur foto nga ceremonia e titullit kampion ku shfaqet portieri Orges Shehi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka.

Shtuar më 14/06/2018, ora 18:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori