Dënimi me 3 ndeshje në Champions, PSG apelon vendimin për Neymar
Paris Saint-Germain ka apeluar vendimin për Neymar.

Brazilani u pezullua me 3 ndeshe në Champions nga UEFA, për sjellje anti sportive ndaj sistemit VAR dhe abitrit në ndeshjen e Ligë së Kampioneve kunder Manchester United.

Megjithatë tashmë i mbetet në dprë Komisionit të Apelimit nëse do ta falë Neymar. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2019, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori