Denoncim se toleruan ndeshjen, Juventus - Atalanta në dyshim (FOTO LAJM)

Juventusi fitoi 2-0 ndaj Atalantës dhe 3 pikët shërbyen për të shkuar +4 pikë nga Napoli i vendit të dytë.

Ditën e djeshme një tifoz i Napolit ka publikuar një foto, të cilën pretendon se do ta çojë në prokurori për faktin se Atalanta e toleroi ndeshjen.

Atalanta toleroi dhe e la ndeshjen. Duhet të hetohen marrëdhëniet mes dy klubeve. Mes të tjerash, Papu Gomez i ka bërë 'Like' Dybalas në ‘Instagram’”, shkruhej në letrën. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori